In het zonnetje buiten ontbijten
August 2026 - Joke K.
Het huis was geweldig. Groot, schoon, een heerlijk bubbelbad buiten en het is heel fijn dat er airconditioning aanwezig is. De omgeving is heel mooi, er is veel te doen en je bent lekker midden in de natuur. Wij komen terug!
August 2026 - Lucas V.
Al het personeel was super vriendelijk. Van de receptie, tot aan het personeel aan de bar en de tuinmannen. Dat maakt het verblijf gewoon onwijs aangenaam. Daarnaast is het echt ideaal dat het café meteen aan de grote speeltuin ligt. Ook de verschillende foodtrucks zijn een grote aanwinst.
August 2026 - Lisa S.
De jacuzzi bij ons huisje en de mooie omgeving.
July 2026 - Tamara v.
De activiteiten voor de kinderen in combinatie met de kleinschaligheid van het park en de ligging
July 2026 - David V.
De mooie omgeving en de fijne accomodatie. Wij hebben erg genoten van ons weekendje weg en zullen zeker een keer terug komen
July 2026 - Hilda H.
No review left
July 2026 - Johanna L.
De jacuzzi, de plek, genoeg te doen voor kinderen in directe omgeving en op het park. Aangenaam en luxe huisje met de faciliteiten die je thuis ook hebt Super verblijf, gelijk aangeraden aan vrienden en familie en willen nog eens terugkomen
July 2026 - Eline v.
Op het Heydeveld is het heerlijk en de huizen zijn perfect 👌
June 2026 - Clarissa V.
Wij hebben geluk gehad met het weer maar de zwembaden waren zeker een hoogtepunt. Omdat het alleen voor gasten is, is het er niet te druk.
June 2026 - Martijn W.
Aardig personeel. Geweldig huis!
June 2026 - Patricia v.
Opgemaakte bedden
May 2026 - Carin d.
De luxe van het huisje. Net even iets meer voor de gasten dan normaal. Zoals de koffiecupjes, thee en koekjes en douche producten. Dat alle bedden gewoon opgemaakt waren, ook al kwamen we met zn 4en. En genoeg servies. Qooker in de keuken beviel zo goed dat ik we er nu thuis ook een willen nemen. En de kleinschaligheid van het park beviel ook uitstekend. We willen zeker nog eens terugkomen!
May 2026 - Hiske N.
Hottube en sfeer, voorzieningen en onderhoud van de accommodatie. Het buiten leven gevoel. Verder heel mooi parkje! Intiem en direct op ons gemak.
May 2026 - Anton B.
No review left
May 2026 - Danielle L.